1739. Kiss Károly (Arad, 1883 - Nagybánya, 1953)
Csendélet dinnyével és szőlővel
olaj, vászon
41*34,5 cm
j.b.f.: Kiss Károly
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (109. kép)