1726. Darvassy István (Hódmezővásárhely, 1888 - ?)
Önarckép
olaj, vászon
81*65 cm
j.b.f.: Darvassy
Feltehetően kiállítva: A Budapesten élő hódmezővásárhelyi művészek együttes kiállítása, Hódmezővásárhely, Városháza, 1926. április 4 - 18., (kat. 58.) Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Tavaszi kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1928. március 11-április 9. (kat. 23.)