263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Lány népviseletben

1905. Pécsi Pilch Dezső (Pécs, 1888 - Budapest, 1949)

Lány népviseletben

olaj, vászon

80,5*60 cm

j.b.l.: Pécsi Pilch D.