263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Nő népviseletben, 1935

1650. Halvax Gyula (Kaposvár, 1906 - Budapest, 1984)

Nő népviseletben, 1935

olaj, vászon

84*65 cm

j.k.l.: Halvax Gyula 1935 és felirat

keret nélkül