263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Mária", 1960-as évek

1782. Gábor Marianne (Budapest, 1917 - 2014)

"Mária", 1960-as évek

olaj, vászon

60*50 cm

j.n., ho.: kiállítási cédula