263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Tengerjáró épül Óbudán (Óbudai hajógyár; Kikötő), 1955 VÉDETT - NO EXPORT

1866. Magyar festő, 20. sz. első fele

Tengerjáró épül Óbudán (Óbudai hajógyár; Kikötő), 1955 VÉDETT - NO EXPORT

pasztell, papír

49*66 cm

j.j.l.: Szobotka; BÁV 41/302.

Kiállítva: Szobotka Imre festőművész kiállítása, Budapest, Csók Galéria, 1958. szeptember 19. - október 4., (kat. 24. Tengerjáró épül Óbudán c.), Kiállítva és reprodukálva: Szobotka Imre emlékkiállítása Budapest, MNG, 1971. augusztus-szeptember (kat. 137. Óbudai hajógyár c.)