263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Mályvák között

1671. Korányi Sarolta (Szatmárnémeti, 1886 - ?)

Mályvák között

olaj, vászon kartonra ragasztva

54*41,5 cm

j.b.l.: Korányi Sarolta

Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008, (88. kép)