1671. Korányi Sarolta (Szatmárnémeti, 1886 - ?)
Mályvák között
olaj, vászon kartonra ragasztva
54*41,5 cm
j.b.l.: Korányi Sarolta
Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008, (88. kép)