263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Szegfűs csendélet

1778. Fricke, Herman (Tutzing, 1887 - Tutzing, 1966)

Szegfűs csendélet

olaj, vászon

74*67 cm

j.j.l.: Herm. Fricke