1819. Jávor Pál (Budapest, 1880 - Budapest, 1923)
Kalapos hölgy
olaj, karton
48,5*70,5 cm
j.j.l.: Jávor
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (kat. 97.), Saphier-pályázat: 1998. (kat. 100.)