263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Kalapos hölgy

1819. Jávor Pál (Budapest, 1880 - Budapest, 1923)

Kalapos hölgy

olaj, karton

48,5*70,5 cm

j.j.l.: Jávor

Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004, (kat. 97.), Saphier-pályázat: 1998. (kat. 100.)