263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Hölgy portréja, 1942

1817. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)

Hölgy portréja, 1942

olaj, vászon

45,5*45,5 cm

j.b.l.: Basch E. 1942