1611. Pohárnok Zoltán (Győr, 1905 - Palma de Mallorca, 1976)
Házaspár portréja, 1927
olaj, vászon
70,5*50,5 cm
j.j.l.: Pohárnok Z.; b.l.: 927 I.; ho.: francia szöveg