1699. Burghardt Rezső (Zsombolya, 1884 - Budapest, 1963)
Párizsi részlet a Notre-Dame-székesegyházzal, 1911
olaj, vászon
60*49,5 cm
j.j.l.: Zsombolya-Burghardt R. Páris
Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Tavaszi Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1912, (kat. 298. vagy 445.) Nemzeti Szalon, Legitim Tavaszi Kiállítása, Budapest, 1912. (kat. 340.)