263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Hegyibeszéd, 1934

1902. Erdélyi E. jelzéssel

Hegyibeszéd, 1934

olaj, vászon

96*64 cm

j.b.l.: Erdélyi E 934; ho.: kiállítási cédula töredék