1644. Kornai Rikárd Mária (Pest, 1868 - Budapest, 1931)
Bohém tanya
olaj, vászon
66,5*53,5 cm
j.j.l.: Kornai R. M.
Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 115. old. kat. sz. 89.