1722. Pohárnok Zoltán (Győr, 1905 - Palma de Mallorca, 1976)
Kalapos önarckép, 1930
olaj, vászon
93*70 cm
j.j.l.: Pohárnok Z. és b.l.: Bp. 930
Kiállítva: LXXI. Csoportos kiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. április, (kat. 82.), Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004,, (182. kép)