263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Nő art deco ruhában, 1913

1747. Lehel Mária (Budapest, 1889 - Olaszország, 1973)

Nő art deco ruhában, 1913

olaj, karton

70*48,5 cm

j.j.l.: Lehel Mária 913