263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Szalmakalapos lány

1795. Tamási T. jelzéssel, 20. sz. első fele

Szalmakalapos lány

olaj, vászon

60*52,5 cm

j.k.l.: Tamási T.

sérült, keret nélkül