263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Pünkösdirózsák

1786. Váli (Weiss) Zoltán (Miskolc, 1910 - Budapest, 1994)

Pünkösdirózsák

olaj, vászon

40*50 cm

j.b.l.: Váli