263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Szobabelső alakokkal

1955. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Szobabelső alakokkal

olaj, vászon

120*102 cm

j.b.l.: Zemplényi Magda