261. 19. századi és modern festmények > "A látogató", 2004

502. Aknay János (Nyíregyháza, 1949 - )

"A látogató", 2004

akril, vászon

40*30 cm

j.j.l.: AJ (ligatúrás monogram), ho. autográf felirat