261. 19. századi és modern festmények > Fekete-fehér, 1969/76

459. Illés Árpád (Kisköcsk, 1908 - Budapest, 1980)

Fekete-fehér, 1969/76

szitanyomat, papír

590*390 mm

j.j.l.: Illés Árpád 1969/76; b.l.: 12/354