261. 19. századi és modern festmények > "Egynyári növény", 2009

433. Szeift Béla (1944 - 2012)

"Egynyári növény", 2009

450*320 mm

j.j.l.: Szeift 2009; ho. autográf felirat

akvarell, merített papír