261. 19. századi és modern festmények > Oroszlános kapu, 2007

530. Birkás István (Kunmadaras, 1947 - )

Oroszlános kapu, 2007

50*40 cm

j.j.l.: BI. 2007. 07. 23.

akvarell, kréta, karton