261. 19. századi és modern festmények > "Szellemkép", 2004

512. Giricz Máté (Szeged, 1975 - )

"Szellemkép", 2004

akril, vászon

120*100 cm

j.j.l.: G.; ho. autográf felirat

keret nélkül