261. 19. századi és modern festmények > Tisza-part sugárzó fényben, 1942

331. Gábor Jenő (Pécs, 1893 - Pécs, 1968)

Tisza-part sugárzó fényben, 1942

olaj, vászon

99*79 cm

j.j.f.: Gábor J. 42

keret nélkül