261. 19. századi és modern festmények > "Medvetánc"

379. Cs. Erdős Tibor (Berettyóújfalu, 1914 - Kolozsvár, 2015)

"Medvetánc"

olaj, karton

38,5*48,5 cm

j.j.l.: Cs. Erdős Tibor