261. 19. századi és modern festmények > 6 db rézkarc (Kis mappa 1-6.)

553. Kondor Béla (Pestlőrinc, 1931 - Budapest, 1972)

6 db rézkarc (Kis mappa 1-6.)

rézkarc, papír

140*210 mm

minden lap j.j.l.: Kondor