261. 19. századi és modern festmények > Kompozíció, 1967

477. Swierkiewicz Róbert (Pécs, 1942 - Budapest, 2019)

Kompozíció, 1967

szitanyomat, papír

235*150 mm

j.b.l.: Swierkiewicz R.; b.l.: 1967