261. 19. századi és modern festmények > "M. Troll un Americain"

383. Bálint Rezső (Budapest, 1885 - Budapest, 1945)

"M. Troll un Americain"

olaj, vászon

60*50,5 cm

j.j.l.: Bálint R., ho. francia nyelvű felirattal