261. 19. századi és modern festmények > Tarpataki vízesés

424. Tichy Kálmán (Rozsnyó, 1888 - Budapest, 1968)

Tarpataki vízesés

akvarell, tempera, papír

440*290 mm

j.j.l.: Tichy K.; b.l.: Augusztus 29-30.