261. 19. századi és modern festmények > "Marionett figurák", 1967

491. Swierkiewicz Róbert (Pécs, 1942 - Budapest, 2019)

"Marionett figurák", 1967

linómetszet, papír

260*310 mm

j.j.l.: Swierkiewicz Róbert 1967; b.l.: Marionett figurák