961. Palack dugóval
magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, színtelen üveg, aranyozott és színes üvegpaszta díszítéssel, "Szliácsi emlék" és "G. Batyányi L." felirattal, dugó pótolt, kis kopásokkal
m: 25 cm