I. Ferenc portréja
Bécs, 1830 körül, Joseph Glanz öntödéje, öntöttvas, ho. felirat: "aus der K. u K. Landespr Bronze K. Eisengusferein von Joseph Glantz in Wien"
901. tétel
Díszkupa
Talpas kereszt
osztrák, 18. sz., kalapált és öntött, aranyozott és ezüstözött sárgaréz, piros üvegpaszta díszítéssel, sérült
910. tétel
Tömjéntartó
osztrák, 18. sz. eleje, domborított, trébelt, aranyozott réz, kis sérüléssel
911. tétel
Ereklyetartó
osztrák, 19. sz. vége, aranyozott fém, üveg tartójában ismeretlen szent ereklyéjével
912. tétel
Áldást osztó kereszt
orosz, 19. sz. vége, réz, vésett és rátétes díszítéssel, ho. cirill betűs felirattal, hiányos
913. tétel
Monstrancia
magyar, 18. sz., kalapált, aranyozott sárga- és vörösréz, az Atyaisten, a Szentlélek és két angyal alakjával, kis sérüléssel
914. tétel
Fedeles kínáló
Limoges, 19. sz. közepe, zománcfestett vörösréz, tetején bronz figurával, belseje restaurált
915. tétel
Utazóóra
francia, 19. sz. vége, sárgaréz tokban, csiszolt üveg oldallapokkal, vekkeres szerkezet, felhúzókulcs nélkül, működőképes
916. tétel
Gyertyatartó
osztrák, 1800 körül, aranyozott és patinázott bronz
917. tétel
Utazóóra
Győr, 1780 körül, jelzett: "Johan Gärtner in Raab", bronz tok, íves zománcozott mezőben Szent Márton és a koldus jelenettel, számlap sérült, óraház és szerkezet is hiányos
918. tétel
Utazóóra
Bécs, 1760-1780 körül, negyedütős szerkezet, tűzaranyozott bronz tok vésett díszítéssel, zománcozott számlap sérült, felhúzókulcs nélkül, óraház hiányos
919. tétel
Gyertyatartó pár
francia, 19. sz., aranyozott, cizellált sárgaréz