Memento Mori óra
1241. tétel
Szelence
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "BJ" mesterjegy, gilosált felülettel
1242. tétel
Női óralánc
19. sz. közepe, 15-ös finomságjelzetű 14 k antik arany, csillagmotívumos korongok és bordázott szalag szemek, karabíneres akasztóval
1243. tétel
Duplafedeles férfi zsebóra
1244. tétel
20 frank
belga, 1865, 22 k arany, I. Leopold portréjával, L. Wiener jelzettel, "Dieu Protege La Belgique" peremfelirattal
1245. tétel
20 frank
francia, 1859, párizsi veret, 22 k arany, Barre tervezőszignóval, "Dieu Protege La France" peremfelirattal, III. Napóleon portréjával
1246. tétel
8 escudó
Mexikó, 1806, 18 k arany veret, IV. Károly portréjával, hátoldalán spanyol címerrel, kicsit kopott
1247. tétel
Karkötő
1248. tétel
Medál
Osztrák-Magyar Monarchia, 1915, 4 dukátos utánveret érme, karmos, 14 k arany foglalat 2016 utáni fémjellel ellátva, 22 k arany veret Ferenc József portréjával, kis sérüléssel
1249. tétel
10 dollár
USA, 1897, 22 k arany veret, Liberty fejjel és az amerikai sassal
1250. tétel
Elgin duplafedeles férfi zsebóra
1251. tétel
25 peseta
spanyol, 1880, 22 k arany veret, XII. Alfons portréjával, hátoldalán spanyol címerrel
1252. tétel
20 frank
francia, 1849, párizsi veret, 22 k arany, női portré L. Merley. F. tervezőszignóval, "Dieu Protege La France" peremfelirattal
1253. tétel
Tisztilánc
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "WM" (?) mesterjegy, art deco fazon, karabinerrel, kis sérüléssel
1254. tétel
Duplafedeles férfi zsebóra
1255. tétel
25 peseta
spanyol, 1877, 22 k arany veret, XII. Alfons portréjával, hátoldalán spanyol címerrel
1256. tétel
25 peseta
spanyol, 1878, 22 k arany veret, XII. Alfons portréjával, hátoldalán spanyol címerrel
1257. tétel
20 frank
francia, 1912, 22 k arany, J.C. Chaplain tervezőszignó, "Liberte, Egalite, Fraternite" peremfelirattal
1258. tétel
20 frank
francia, 1911, 22 k arany, J. C. Chaplain tervező jelzettel, "liberte, Egalite, Fraternite" peremfelirattal
1259. tétel
Kitűző képtartós rekesszel