Szobacsengő, 3 db
osztrák, 19. sz. vége, bronz és aranyozott bronz, egyik csont nyéllel, kis sérülésekkel, két nyelv pótolt
926. tétel
Levélbontó kés
927. tétel
Táncrend
Vendéglősök és pincérek bálja, 1896. február 27-én, kaucsuk, zománcozott monogram mezővel, réz rátétekkel
928. tétel
Szobacsengő
francia, 19. sz., aranyozott bronz, csont nyéllel
929. tétel
Díszdoboz
osztrák, 1900 körül, 935 ezrelékes ezüst test, belső felületén aranyozva, teljes külső felületén zománcozott
930. tétel
Óra
Párizs, 1800 körül, aranyozott bronz tok, zománcozott számlap, Champion felirattal, jelezve az óraszerkezetben: "Williamme Blakey N414 Paris"
931. tétel
Asztali óra
932. tétel
Díszváza
osztrák, 19. sz. második fele, mázas fajansz,aranyozott fém rátét díszekkel és szerelékekkel
933. tétel
Fedeles kosár
francia, 19. sz. első fele, aranyozott, cizellált bronz
934. tétel
Sajttál burával
osztrák, 1900 körül, öntött, anyagában színezett zöld tejüveg
935. tétel
"Femme-Libelulle" váza
936. tétel
Kaspó
osztrák, 20. sz. eleje, teljes felületén zománcozott vörösréz, nyakperemén aranyozás kopott, sérült
937. tétel
Talpas pohár
magyar, 1857, színtelen üveg, köszörült díszítéssel, "C.A." monogrammal
938. tétel
Talpas pohár és kínáló, 2 db
osztrák, 19. sz. vége, csiszolt színtelen üveg, köszörült díszítéssel
939. tétel
Talpas pohár
német, 19. sz. második fele, színtelen üveg, köszörült díszítéssel