Szablya
francia, 18. sz. vége, acél penge, vésett díszítéssel, "FW" monogrammal, bőr borítású tokban, bronz veretekkel, tokja pótolt
1102. tétel
Tőrkard (spádé)
francia, 18. sz., három élű acél penge, fa markolatról bőr borítás hiányzik, vas szerelékkel
1103. tétel
Szablya
francia, 18. sz. vége, acél penge, vésett díszítéssel, tok nélkül, fa markolattal
1104. tétel
Dragonyos lovassági szablya
osztrák, 18. sz. második fele, acél penge, Nap, Hold, csillagok vésettel, sodort fémszállal díszített fa markolat, bronz oroszlánfejes díszítéssel, kis sérülésekkel
1105. tétel
Díszkupa
1106. tétel
Tölténytartó
Balkán, 19. sz. eleje, domborított fém, nyolc osztatú
1107. tétel
Tálka
20. sz. első fele, ezüstözött fém, domborított, vésett, poncolt díszében vadállatok és egy ember alakjával, sérült, javításra szorul
1108. tétel
Díszöv
orosz, 19. sz. vége, 84 zlotnyikos antik ezüst, 1905- utáni fémjellel, cirill mesterjegy, niellós díszítéssel, csatja ezüstözött fém, megkopva, kis sérüléssel
1109. tétel
Mentekötő (díszöv)
német, 19. sz. első fele, antik, ezüst bevonatú fém, j.n., öntött csatok, három soros, hurkolt szemű lánc, (2 db-os)
1110. tétel
Díszöv
1111. tétel
Tiszti vállap pár
Firenze, Giovanni Guidotti jelzettel, 19. sz., antik ezüst, körte forma, domborított, rovátkolt lemezek, lecsüngő, dús fém rojttal, eredeti dobozában
1112. tétel
Övdísz vagy párta
19. sz. első fele, filigrán antik ezüst, "SS" mesterjegy, csiszolt színes üveg kőutánzatokkal
1113. tétel
Terítő
19. sz. második fele, szövött alapon gyöngyökkel kivarrt virágos szegélydísszel és fémszálas hímzéssel, restaurált
1114. tétel
Cibórium
német (?), 19. sz. vége, ezüstözött, aranyozott fém, összeállított tárgy talp és szár reneszánsz motívumokkal díszítve, kis sérüléssel
1115. tétel
Kehely
magyar, 19. sz., kalapált, préselt, trébelt vörösréz és tűziaranyozott réz, neorokokó kagylós díszítéssel, sérült
1116. tétel
Kókusz serleg
Lőcs, 19. sz. közepe, kókuszdió test, 13 latos antik ezüst talp, szerelék és ezüs záródísz, Antonius Umlauff mesterjegy, összeállított tárgy, kis sérüléssel
1117. tétel
Úti paténa
Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes galvánaranyozott ezüst, Bittner János mesterjegy, zsanérral nyitódó fedlap domborított Krisztus fej ábrázolással
1118. tétel
Pohár
német (?), 1900 körül, 1872-1902 közötti behozatali fémjel, 800 ezrelékes aranyozott és antikolt ezüst, vésett virág ágakkal és HS koronás monogrammal
1119. tétel
Gyertyatartó pár
Pest, 1839, antik ezüst, Laky Károly mesterjegy, "PESTH" beütő, kerek talpon baluszteres szár, hengerelt díszes talpperemmel és osztógyűrűkkel, kis sérüléssel