Fűszertartó
olasz, Velence (?), 1810-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes antik ezüst, "TP" állatalakos mesterjegy, három ívelt lábból induló áttört, szőlőindás kosár, áttört peremmel
1181. tétel
Kínálókosár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, préselt, áttört füles kosár, eredeti csiszolt üvegbetéttel
1182. tétel
Kávéskancsó
1183. tétel
Pálinkás pohár, 12 db
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, gyöngysordíszes talpakkal, levélmotívumos szárakkal
1184. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
1185. tétel
Gyertyatartó pár
Pest, 1867-1936 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, széles, hat gerezdes talpak, baluszteres szárakkal
1186. tétel
Asztalközép
1187. tétel
Desszertkészlet, 6 személyes
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst borítású préselt nyelek, Stahl-Bronce fém pengékkel, "SI" mesterjeggyel, össz. 12 db, eredeti dobozában
1188. tétel
Tálaló, 4 db
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst nyelek, 1902 előtti bécsi behozatali jellel ellátva, "W&S" mesterjegy, acél és csont felső részek, doboz nélkül
1189. tétel
Kávéskészlet, 3 db-os
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 835 ezrelékes ezüst, Pénzverde készítőjel, ovális testek, bordázott díszítéssel, kanna fekete ébenfa füllel
1190. tétel
Kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Harter János mesterjegy, három lábon álló kerek forma, sugárbordázott díszítéssel
1191. tétel
Karaffa
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KM" mesterjegy, színtelen, gerezdelt, csiszolt üveg test, art deco stílusú szerelékkel
1192. tétel
Kancsó
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Wilhelm Binder mesterjegy és bécsi behozatali jel, színtelen üveggel
1193. tétel
Art deco karaffa
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst szerelék, mesterjegy nélkül, színtelen, csiszolt üveggel, pótolt dugóval, apró hibával
1194. tétel
Karaffa
1195. tétel
Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, belül aranyozva, ovális, hullámbordás forma, kis sérüléssel
1196. tétel
Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belső rész aranyozva, "TJ" mesterjegy, négy golyó lábon ovális doboz, sarkokon homorított díszítéssel