244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kínálókosár

1182. Kínálókosár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, préselt, áttört füles kosár, eredeti csiszolt üvegbetéttel

Ntto.: 151 g; 17,5*17,4*11 cm