244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karaffa

1192. Karaffa

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KM" mesterjegy, színtelen, gerezdelt, csiszolt üveg test, art deco stílusú szerelékkel

m: 21,5 cm