244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szobacsengő, 3 db

926. Szobacsengő, 3 db

osztrák, 19. sz. vége, bronz és aranyozott bronz, egyik csont nyéllel, kis sérülésekkel, két nyelv pótolt

11-14 cm