244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tisztilánc

1254. Tisztilánc

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "WM" (?) mesterjegy, art deco fazon, karabinerrel, kis sérüléssel

33,1 g; h: 14 cm