244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szelence

1242. Szelence

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "BJ" mesterjegy, gilosált felülettel

51,3 g; 7,2*4,9*0,9 cm