244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Palack dugóval

961. Palack dugóval

magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, színtelen üveg, aranyozott és színes üvegpaszta díszítéssel, "Szliácsi emlék" és "G. Batyányi L." felirattal, dugó pótolt, kis kopásokkal

m: 25 cm