244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Boroskancsó

963. Boroskancsó

magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, színtelen fújt üveg, köszörült szüreti jelenetekkel, kis kopásokkal

m: 32 cm