1335. Alliance gyűrű
20. sz. közepe, 2006 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, ezüsttel lemezelt fejben 3 db félmodern csiszolású briliáns cca. 0,4 ct (M2, Cr-TCa, SI-P2)
2,6 g