1194. Art deco karaffa
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst szerelék, mesterjegy nélkül, színtelen, csiszolt üveggel, pótolt dugóval, apró hibával
m: 32,5 cm