1013. Kétszemélyes kávéskészlet
Shütz Cilli, 19. sz. vége, festett, aranyozott fajansz, virágos-madaras díszítéssel, talpán masszába nyomott gyári jel, 225-ös formaszám és "Kolozsváry Józsefné 1891 IV. 25." festett jelzettel, össz.: 6 db
m: 4,2-12,5 cm; d: 12-29 cm