244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra

1329. Ékszergarnitúra

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjel, 14 k sárga arany, karmos foglalatban 4 db mélyzöld smaragd cca. 17,8 ct és 8 db modern csiszolású briliáns cca. 0,64 ct, kis felületi hibával, össz.: 4 db

11 g