1354. Medál
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjel, 14 k fehérarany, fantázia alakú csiszolással, sávos dinnyeturmalin cca. 34 ct és 39 db félmodern és régi csiszolású gyémánt cca. 0,75 ct ékítéssel, kis hibával
14,3 g; h: 5,6 cm