244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kínáló

964. Kínáló

Karlsbad, 1920 körül, Moser, csiszolt mangánlila üveg, maratott, aranyozott díszítéssel, jelzett az alján: "Moser Karlsbad"

m: 12,5 cm; h: 20 cm